Категорії
Оновити
Ціна
Бренди
Тип праски
Потужність праски (Вт)
Автовідключення праски
Вертикальне відпарювання
Система самоочищення праски
Захист від накипу праски
Система праски "крапля-стоп"

Праски та парогенератори

Відображати:
Сортування
Тип: побутова Споживана потужність: 2700 Вт Потужність подачі пари: 45 г/хв Потужність паро..
4,928.00грн.
Тип: праска Споживана потужність: 3000 Вт Покриття робочої поверхні: металокераміка / SteamGl..
3,089.00грн.
Тип: праска Споживана потужність: 2800 Вт Покриття робочої поверхні: металокераміка / SteamGl..
2,874.00грн.
Тип: прасувальна система Споживана потужність: 2200 Вт Покриття робочої поверхні алюмінієве ..
49,290.00грн.
Прасувальна система Laurastar Smart I - новинка в світі прасувальної техніки, яка має ряд перев..
66,085.00грн.
Тип: прасувальна система Споживана потужність: 2200 Вт Покриття робочої поверхні: алюмінієве ..
82,305.00грн.
Сфера використання: професійна (в пральнях, готелях, ательє, домогосподарствах)   Texi Bl..
13,452.00грн.
Сфера використання: професійна (в пральнях, готелях, ательє, домогосподарствах) Компактна до..
55,353.00грн.
Тип: парогенератор Споживана потужність: 2800 Вт Покриття робочої поверхні: титанове / SteamX..
4,766.00грн.
Високий тиск пари до 6 бар з інтегрованою системою захисту. Система SecureLock: закріплення праск..
5,874.00грн.
Завдяки інноваційної парової технології HygienicSteam, 99,99% бактерій видаляються з тканини. ..
10,755.00грн.
Тип: паровий генератор Підошва Saphir 3D Premium Потужність 2400 Вт Паровий удар 450 г / хв..
7,608.00грн.
Тип: парогенератор Потужність 2350 Вт Підошва нержавіюча сталь Обсяг резервуара для води 12..
2,991.00грн.
Тип: парогенератор Потужність 2350 Вт Підошва керамічна: Caressium ™ Паровий удар 220 г / х..
5,247.00грн.
Тип: парогенератор Потужність 2400 Вт Підошва керамічна: Caressium ™ Паровий удар 240 г / х..
4,297.00грн.
Праски та парогенератори

Праска - це незамінна і необхідна річ в будинку для кожної господині, адже досить багато часу йде для прасування білизни та одягу, і складно виглядати красиво і привабливо в м'ятому одязі. Для цього нам знадобиться хороша, якісна, і сучасна праска. На сьогоднішній день ринок прасок рясний своїм різновидом і широким діапазоном цін, що навіть складно вибрати певну модель? І так як правильно вибрати собі таку помічницю як праску?
Всі сучасні праски можна розділити на кілька видів:
Без пара - це найдешевші праски і практично не затребувані в наш час.
Парові - це найпопулярніші і затребувані праски, вони досить комфортні в роботі і багатофункціональні, їх можна використовувати як для звичайного, так і для вологого прасування білизни, вони безперечно зручні у використанні, мають функції звичайного горизонтального і вертикального відпарювання, і мають високий ступінь ковзання підошви, і за своєю ціною вони досить демократичні.
Парові станції або праски з парогенератором, вони призначені більше для професійного використання, наприклад в різних ательє і пралень, ніж для побутового використання, за своєю ціною вони на порядок вище парових прасок.
Дорожні праски досить компактні в порівнянні зі звичайними, вони мають свій маленький розмір і складну ручку для зручності зберігання і дуже незамінні у відпустці або у відрядженні, хоч і мають мінімальний набір функцій і низьку свою потужність, яка є важливим показником при придбанні праски.
Потужність всіх прасок вимірюється у ватах (Вт), і вказується виробником в інструкції з експлуатації. Як вибрати праску по її потужності?
Малопотужні праски з потужністю 1400 - 1500 Вт можна назвати студентськими прасками, вони підходять для не частого прасування білизни, або для невеликої сім'ї.
Середньопотужні праски від 1600 до 2000 Вт це економічні і затребувані праски для середньої сім'ї, і для прасування невеликого обсягу речей.
Високопотужні праски, їх максимальна потужність більш 2000 Вт, вони досить дорогі, підходять для великих сімей, і розраховані на прасування великих обсягів речей, при цьому вони не економні по витраті електроенергії.
Ще одна важлива технічна складова праски - це температурний режим нагріву підошви, вона регулюється спеціальним терморегулятором з розподілами на корпусі праски, і дозволяє встановлювати потрібну вам температуру для прасування різних типів тканин. Розподіл терморегулятора праски позначений крапками або написами, для того щоб дізнатися температуру для конкретної речі, потрібно подивитися на її бирку - на ній обов'язково вказана температура нагріву праски. Підошви сучасних прасок виготовляють з різних матеріалів: нержавіюча сталь, алюміній, металокераміка або кераміка. Якість та комфорт прасування залежить від гарного ковзання підошви, рівномірного розподілу тепла і ваги праски, від матеріалу з якого виготовлена ​​підошва праски, адже саме вона має тісний контакт з білизною.
Праски з підошвою з нержавіючої сталі досить важкі по вазі, міцні, легкі в очищенні, у них гарне ковзання, і швидкий нагрів.
Праски з алюмінієвою підошвою досить легкі, у них швидкий нагрів і охолодження, хороше ковзання, і доступна ціна.
Найпоширенішими і популярними в сучасних моделях прасок - це підошви з кераміки і металокераміки, їх ще називають тефлоновими, у таких підошв висока якість прасування, підвищена ступінь ковзання, і легка очіщаемість від забруднень. Ще одною важливою якістю підошви праски є отвори для відпарювання, чим більше отворів в підошві, тим кращий результат прасування. Всі праски оснащені функцією зволоження, їх буває кілька видів: постійний пар, турбопар, вертикальне відпарювання, і спрей - розбризкування.
Постійний пар походить від високої температури, яка перетворює воду в пар, він регулюється автоматично або вручну. Більшість сучасних прасок оснащені функцією багатоступінчастого режиму відпарювання, що дає можливість інтенсивно відпарювати будь-які типи тканин у відповідному режимі.
Турбопар, або (паровий удар) необхідний для розгладження речей з щільних тканин - джинсових речей, лляних, з бавовни, а також для пересушеної білизни. Паровий удар регулюється вручну натисненням спеціальної кнопки на корпусі праски.
Вертикальна подача пари дає можливість гладити - відпарювати одяг не знімаючи його з тремпеля, або штори які висять на карнизі.
Спрей - розбризкування, необхідний для прасування речей з тонких тканин, або пересушеної білизни. Натискаєте на відповідну кнопку і певна кількість води дрібними і тонкими струмками розпорошується перед носиком праски через спеціальні отвори і зволожує тканину. Це зручно для разглажки дрібних деталей як манжети, кишені, і для різних складок.
Як вибрати хорошу праску з функцією зволоження та розбризкування для комфортної роботи з нею? Для цього бажано щоб резервуар для води був прозорим, і не менше 200 і не більше 300 мілілітрів, і щоб праска була укомплектована противапняною касетою, яка захищає підошву праски від накипу. Воду для відпарювання потрібно використовувати дистильовану або кип'ячену. Зручність роботи праски залежить від її ваги, потрібно взяти в руку обрану вами праску, і визначитися наскільки вона важка саме для вас, також перевірити наскільки комфортна і зручна її ручка: чи добре вона поміщається в руці, і не вислизає праска з неї? Шнур апарату повинен бути термостійким, досить довгим, не менше двох метрів, і з шарнірним кріпленням до корпусу. Ось з цих основних моментів на які варто звернути свою увагу залежить вибір комфортної, і якісної праски.
Ваш помічник у комфорті та затишку Вашого будинку www.technolike.com.ua